1 650,00 zł

Jeden z najbardziej zaawansowanych, przenośnych rejestratorów na rynku. Możliwość wymiany kapsuł mikrofonowych zdecydowanie poszerza jego możliwości. Możliwość nagrywania 6 ścieżek jednocześnie. Dzięki temu urządzeniu bez żadnego problemu nagrasz koncert lub próbę zespołu. Niezastąpiony do nagrań demo i tego typu podobnych projektów.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
1 129,00 zł

Rejestrator wyposażony został w dwa mikrofony XY (XYH-5). Zaletą zastosowania mikrofonu wykorzystującego technikę XY jest precyzyjne oddanie źródeł pozornych. Mikrofon posiada charakterystykę kierunkową, czułość wynoszącą -45 dB, maksymalne wzmocnienie to 52 dB, a maksymalne ciśnienie akustyczne jest równe 140 dB.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
379,00 zł

Zoom H1 version 2 to przenośne urządzenie do nagrywania dźwięku, zdolne do zapisu materiału w rozdzielczości 24 bitów i z częstotliwością próbkowania 96 kHz. Nowa wersja H1 v2 pracuje jako USB mic. Urządzenie oparte zostało o dwa mikrofony w układzie X/Y, które mają zapewnić poprawną reprodukcję stereofonii

Brak w magazynie
Brak w magazynie
589,00 zł

Kompaktowych rozmiarów rejestrator cyfrowy firmy Zoom. Niezliczona ilość możliwości i jakość rejestracji sprawiają, że jest to pewnego rodzaju przenośne studio nagrań zamknięte w małym pudełku. Nie jest istotne czy chcesz nagrać próbę swojego zespołu, koncert, rejestrować pomysły czy zbierać dźwięki z otoczenia.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
899,00 zł

Nowy, ulepszony rejestrator Zoom H4n Pro. Nagrywa czyściej, bardziej przejżyście i z bliższej odległości. Urządzenie dedykowane do nagrywania "z ręki", do kamer i aparatów, nagrań studyjnych czy wywiadów. Nowa, ogumowana i ergonomicznie skonstruowana obudowa z ekranem LCD podświetlanym na biało

Brak w magazynie
Brak w magazynie
434,00 zł

Zoom H1n to kompaktowy rejestrator dźwięku o wymiarach 50 x 137.5 x 32 mm, który możesz zabrać wszędzie gdzie chcesz. Dzięki temu możesz wykorzystać jego mikrofon do rejestracji wysokiej jakości audio. Urządzenie wspiera 24-bitowe próbkowanie dźwięku w częstotliwości 44.1, 48 lub 98 kHz w Wav oraz różne warianty formatu MP3.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów