Dęte Drewniane

Dęte Drewniane 

na stronę
649,00 zł

Zagięta dodatkowa główka Yamaha FHJ-200-U pasująca do wszystkich fletów Yamaha Czarny, skóropodobny pokrowiec w zestawie

Towar W Magazynie
3 790,00 zł

Saksofon firmy Yamaha, który stworzony został z myślą o młodych muzykach. Doskonała intonacja i komfort gry były priorytetem przy konstruowaniu YAS280. Wspaniałe, pełne i śpiewne brzmienie, które jest znakiem rozpoznawczym wszystkich instrumentów firmy Yamaha.  

Towar W Magazynie
5 215,00 zł

Wykończenie: srebrne. Saksofon firmy Yamaha, który stworzony został z myślą o młodych muzykach. Doskonała intonacja i komfort gry były priorytetem przy konstruowaniu YAS280. Wspaniałe, pełne i śpiewne brzmienie, które jest znakiem rozpoznawczym wszystkich instrumentów firmy Yamaha.  

Brak w magazynie
Brak w magazynie
4 780,00 zł

Klarnet YCL-450 dzięki baryłce i czarze zaprojektowanym na wzór modeli z serii V, oferuje profesjonalny dźwięk i komfort gry. Nowa czara zapewnia bardziej precyzyjną intonację i pełniejsze brzmienie, zwłaszcza w niższych rejestrach, a dzięki baryłce możesz cieszyć się większą elastycznością gry i stabilnością intonacji.  

Brak w magazynie
Brak w magazynie
2 245,00 zł

Nowość w ofercie firmy Yamaha. Bardzo dobrej jakości klarnet, który jest następcą popularnego YCL-250. Główne zmiany w stosunku do poprzednika to: lżejsza czara bez pierścienia, regulowana podpórka kciuka i zaczep na pasek. Wszystkie te zmiany zdecydowanie podnoszą komfort gry.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
2 490,00 zł

Flet poprzeczny z nowej udoskonalonej serii 200. Korpus, głowa, mechanizm oraz płytka ustnikowa wykonane ze srebra niklowego, idealnie posrebrzonego. Nowa główka CY z podwójną płytka zadęciowa oraz otwór zadęcia o unikalnym kształcie gwarantują szybkie reagowanie instrumentu oraz bogate i ciepłe brzmienie oraz ułatwia początkującym...

Towar W Magazynie
2 699,00 zł

Flet posrebrzany ze srebrną płytką ustnikową. Zamknięte klapy, E-mechanika, stopka C, pointed key arms.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
2 690,00 zł

Flet posrebrzany. Otwarte klapy, E-mechanika, stopka C, pointed key arms

Towar W Magazynie
2 890,00 zł

Flet posrebrzany ze srebrną płytką ustnikową. Otwarte klapy, E-mechanika, stopka C, pointed key arms

Brak w magazynie
Brak w magazynie
5 660,00 zł

Flet posrebrzany z pozłacaną płytką ustnikową. Otwarte klapy, E-mechanika, stopka C, pointed key arms

Towar W Magazynie
9 216,00 zł

Flet ze srebrną głową i korpusem. Otwarte klapy, E-mechanika, stopka C, pointed key arms

Brak w magazynie
Brak w magazynie
2 749,00 zł

Saksofon altowy niemieckiego producenta Arnolds&Sons to wysokiej jakości instrument przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych. Wspaniałe, ciepłe brzmienie, łatwość wydobywania dźwięków, klasyczny design oraz złote, lakierowane wykończenie.  

Towar W Magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów