na stronę
68,00 zł

Tamburyno HTBK marki Meinl to instrument, który sprawi wiele przyjemności z gry niejednemu muzykowi. Wygodna duża rączka/uchwyt oraz stalowe dzwonki zapewniają komfort gry oraz piękne brzmienie.

Towar W Magazynie
85,00 zł

Drewniane tamburyny firmy MEINL z posrebrzanymi dzwonkami produkują wyraźny, przebijający się przez muzyczne tło dźwięk. Rozmiar: 10". Wersja z jednym rzędam dzwonków. Kolor: African Brown

Towar W Magazynie
142,00 zł

Tamburyn drewniany z 1 rzędęm dzwonków. Wykonane z mocnego mosiądzu dzwonki produkują charakterystyczny ciepły, ale wciąż wyraźny ton. Kolor: African Brown,  Średnica: 10", 1- rzędowy

Brak w magazynie
Brak w magazynie
90,00 zł

Drewniane tamburyny firmy MEINL z posrebrzanymi dzwonkami produkują wyraźny, przebijający się przez muzyczne tło dźwięk. Wersja z jednym rzędam dzwonków. Rozmiar: 10".  Kolor: Walnut Brown

Towar W Magazynie
49,00 zł

Meinl Backbeat to specjalnie zaprojektowany tamburyn do umieszczenia na werblu lub innym bębnie. Dzwonki wykonane ze nierdzewnej stali dają jasne, ciepłe oraz pełne brzmienie. Od spodu zamontowany został rzep z taśmą samoprzylepną pozwalający na szypki montaż oraz demontaż instrumentu. Przystosowany do werbli/tomów w rozmiarze 13" oraz 14"

Towar W Magazynie
59,00 zł

Mały tamburyn firmy Meinl zakładany na stopę, dedykowany głównie do użytku z cajonem, ale zakres jego zastosowań jest niemal nieograniczony. Pięć par stalowych dzwonków o jasnym, wyważonym brzmieniu idealnie wzbogaci każdy groove.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
105,00 zł

Tamburyn firmy Meinl Wykonany z wytrzymałęgo tworzywa ABS jest lekki oraz wygodny do gry. Stalowe, niklowane dzwonki zapewniają jasne, czyste oraz ostre brzmienie. Sprawdza się każdym gatunku muzycznym. Posiada 14 par dzwonków (2 rzędy).

Brak w magazynie
Brak w magazynie
54,00 zł

Tamburyno HTT8BK marki Meinl to instrument, który sprawi wiele przyjemności z gry niejednemu muzykowi. Wygodna duża rączka/uchwyt oraz stalowe dzwonki zapewniają komfort gry oraz piękne brzmienie.

Towar W Magazynie
85,00 zł

Tamburyno HTT10BK marki Meinl to instrument, który sprawi wiele przyjemności z gry niejednemu muzykowi. Wygodna duża rączka/uchwyt oraz stalowe dzwonki zapewniają komfort gry oraz piękne brzmienie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
103,00 zł

Dzwonki stalowe w tym tamburynie zapewniają głośny i pełny dźwięk, w tym samym czasie mały rozmiar pozwala graczowi lepszą kontrolę i dokładność.

Towar W Magazynie
103,00 zł

Tamburyny ręczny, drewniany z dwoma rzędami stalowych dzwonków.  W rozmiarze 8" w kolorze orzecha. Idealny na koncerty akustyczne, oraz do studia.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
54,00 zł

Meinl HTT8WH tamburyno 1 rząd stalowych dzwonków. Rozmiar: 8". Plastikowa ramka. Duży uchwyt. Jingle ze stali nierdzewnej. Kolor: Biały

Towar W Magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów