Marshall MG10G Gold Wzmacniacz gitarowy 10W

Nowy produkt

Kompaktowy wzmacniacz 10 W

1 szt.

Towar w magazynie - Wysyłka 24H

399,00 zł


Marshall MG10 Gold łączy w sobie doskonale znaną jakość wzmacniaczy tego legendarnego producenta z równie rozpoznawalnym stylem, z jakiego słynie kultowy brand. Kapitalny model do domowego zastosowania!

MG10 Gold łączy w sobie wszystko, co najlepsze we wzmacniaczach produkowanych przez Marshalla. A więc sprawdzone rozwiązania techniczne, powalający klasyczny design, od którego całym pokoleniom gitarzystów miękną kolana… No i oczywiście genialne brzmienie, które od lat wyznacza zupełnie nową drogę muzykom reprezentującym różne style.

Wszystkie wzmacniacze Marshall Gold posiadają dwa gniazda jack ⅛”. Pierwsze z nich pozwala na podłączenie odtwarzacza muzyki, drugie natomiast jest stereofonicznym wyjściem słuchawkowym, emulującym brzmienie kolumny.

Podłączenie słuchawek automatycznie wycisza dźwięk w głośnikach.

Już sama moc tego wzmacniacza, wynosząca 10 W, definiuje jego zastosowanie: z MG10 Gold zadowoleni będą ci gitarzyści, którzy lubią sobie pobrzdąkać w domu i nie narażać się przy tym na długotrwałe i wyniszczające wojny z sąsiadami/domownikami/współlokatorami (niepotrzebne skreślić). Kapitalny wybór na początek przygody z gitarą, ale i doświadczeni muzycy będą usatysfakcjonowani.

Szukasz wzmacniacza do domu, który zapewni Ci nienaganne brzmienie? Wybierz Marshall MG10 Gold!

Specyfikacja:

  • wzmacniacz gitarowy o mocy 10 W
  • idealny model do zastosowania w warunkach domowych
  • klasyczny design Marshalla plus złote detale
  • dwa gniazda ⅛”
Path: > > > > Marshall MG10G Gold Wzmacniacz gitarowy 10W

Podobne produkty