Yamaha SLG 110 N Silent

SLG110N, SLG 110N

Nowy produkt

Gitara elektro-klasyczna z nowatorskiej serii Silent firmy Yamaha. Gitara nie posiada pudła rezonansowego więc można na niej ćwiczyć nawet w nocy. Przy podłączeniu do słuchawek pozostaję niesłyszalna dla świata zewnętrznego. Podczas pracy w studio można wpiąć ją bezpośrednio w konsolę.

1 Szt.

Towar W Magazynie

Ostatnia Sztuka!

2 099,00 zł

-542,00 zł

2 641,00 zł

Dodaj do listy życzeń


Gitara elektro-klasyczna z nowatorskiej serii Silent firmy Yamaha. Gitara nie posiada pudła rezonansowego więc można na niej ćwiczyć nawet w nocy. Przy podłączeniu do słuchawek pozostaję niesłyszalna dla świata zewnętrznego.

Podczas pracy w studio można wpiąć ją bezpośrednio w konsolę

Korpus został wykonany z litego klonu, podstrunnica z palisandru. Wbudowane efekty Reverb, Chorus, Echo. Kontrolery: Volume, bass, treble, reverb (Off/1/2), chorus/echo

Górną ramę można odłączyć od gitary i ulokować z resztą instrumentu w kompaktowym futerale, który można łatwo przenosić.

Nowoczesny design oraz mistrzostwo ręcznego wykonania sprawiają, że instrumenty Yamaha oferują wyjątkową jakość gry i użyteczność - wszystko to w połączeniu z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Wszystkie cyfrowe efekty zostały wytworzone przy użyciu studyjnych procesorów efektów SPX oraz cyfrowych mikserów stworzonych przez Yamaha Commercial Audio. Audiofilska jakość oraz, w zależności od twoich potrzeb, atmosfera małego, przytulnego pomieszczenia lub ogromnej sali koncertowej są zawsze do twojej dyspozycji.

Path: > > > > Yamaha SLG 110 N Silent

Podobne produkty