Roland UA55 Quad Capture

Nowy produkt

Profesjonalny interfejs z parą przedwzmacniaczy VS klasy premium i świetną jakością dźwięku 24-bit/192 kHz, z wydajnością zapewniającą ultra-niską latencję i z wygodnym zasilaniem z USB

Brak produktu w magazynie!

831,00 zł

Dodaj do listy życzeń


Profesjonalny interfejs dla zastosowań mobilnych

Z parą przedwzmacniaczy VS klasy premium i świetną jakością dźwięku 24-bit/192 kHz, z wydajnością zapewniającą ultra-niską latencję i z wygodnym zasilaniem z USB, QUAD-CAPTURE wyznacza nowy standard wśród przenośnych interfejsów audio USB2. Kompaktowa, wytrzymała konstrukcja i krystalicznie czysty dźwięk to podstawa mobilnego stanowiska komputerowej produkcji wielokanałowej. Z jakością i wydajnością przewyższającą jego rozmiar i cenę, QUAD-CAPTURE staje na czele swojej klasy.

  • Dwa wejścia combo XLR/TRS z przedwzmacniaczami mikrofonowymi (VS) klasy premium, dwa wyjścia TRS, coaxial I/O, wyjście słuchawkowe oraz MIDI I/O
  • Programowy, graficzny panel kontrolny do szybkiego i intuicyjnego sterowania przedwzmacniaczami VS
  • Zasilanie Phantom, odłączanie masy, przełączniki Hi-Z
  • Funkcja AUTO-SENS po jednym kliknięciu inteligentnie ustawiająca optymalne poziomy wejściowe przedwzmacniaczy
  • Sterownik VS Streaming o ekstremalnie niskiej latencji
  • Niskoszumny,z wieloma sposobami zasilania
  • Kompaktowy z wytrzymałą obudową aluminiową i funkcją Direct Box
  • W komplecie oprogramowanie Cakewalk SONAR X1 LE

Przedwzmacniacze VS

QUAD-CAPTURE chlubi się swoimi dwoma cyfrowo kontrolowanymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi (VS) klasy premium, zrobionymi z takich samych komponentów wysokiej jakości,jakie zostały użyte w przedwzmacniaczach Roland VS-700 oraz M-400. Dla przedwzmacniaczy przewidziano dwa wejścia combo XLR/TRS z niezależnym zasilaniem phantom, filtrem dolnozaporowym, odwracaniem fazy i cyfrową kompresją każdego kanału. W komplecie znajduje się oprogramowanie (Mac/PC) kontrolne.

Jeden-klik AUTO-SENS

Nigdy wcześniej ustawienie idealnego poziomu wejściowego nie było prostsze i szybsze: pojedyncze naciśnięcie przycisku aktywuje funkcję AUTO-SENS , która podczas zagrania na podłączonym instrumencie automatycznie ustawi idealny poziom nagrywania dla każdego wejścia. Zarówno początkujący jak i profesjonaliści docenią bezbłędne nagrywanie z funkcją AUTO-SENS, która oszczędzająca czas i pozwalająca skupić się na tym co najważniejsze.... na wykonaniu.

VS Streaming

Dzięki technologii VS Streaming, QUAD-CAPTURE oferuje niespotykaną stabilność i wiodącą wydajność sterowników USB niskiej latencji dostępnych dla wszystkich obecnych platform DAW na Mac i PC poprzez ASIO 2.0/WDM Windows) i Core Audio(Mac).

Zasilanie niskoszumne

Jedną z kluczowych właściwości QUAD-CAPTURE jest zasilanie niskoszumne o szerokim zakresie działania. Stanowi solidny fundament dla profesjonalnych zastosowań dostarczając czyste, zbalansowane wejścia i wyjścia. Przy podłączeniu do szyny USB, QUAD-CAPTURE re-generuje zasilanie zapewniając idealne napięcie w obwodach analogowych, konieczne do uzyskania najlepszej jakości dźwięku i efektywności w zastosowaniach przenośnych.

Aluminiowa obudowa, funkcja DI

QUAD-CAPTURE jest mały i wytrzymały, bo zamknięty jest w solidnej obudowie aluminiowej, którą można wszędzie łatwo przetransportować z pewnością, że wysokiej klasy komponenty wewnętrzne pozostają zabezpieczone. Dla bezszumowych zastosowań koncertowych, QUAD-CAPTURE posiada funkcję Direct-Box (DI).

SONAR X1 LE w komplecie

W komplecie z QUAD-CAPTURE znajduje się bezpłatna kopia programu SONAR X1 LE dla PC, którego interfejs zaprojektowany został dla uzyskania najwyższej płynności pracy. Ta pochodząca w linii prostej od nagradzanego w świecie DAW SONAR X1 firmy Cakewalk, wersja LE udostępnia potężny zestaw narzędzi programowych do pisania, nagrywania, edycji i miksowania muzyki

Path: > > > > Roland UA55 Quad Capture

Podobne produkty