Presonus AudioBox USB

Nowy produkt

PreSonus AudioBox,to uniwersalny interfejs audio łączący się z komputerem za pomocą USB. Interfejs zasilany jest z USB, tak więc nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego zasilacza

Brak produktu w magazynie!

355,00 zł

Dodaj do listy życzeń


PreSonus AudioBox,to uniwersalny interfejs audio łączący się z komputerem za pomocą USB. Interfejs zasilany jest z USB, tak więc nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego zasilacza

AudioBox dysponuje 2 wejściami mikrofonowo-instrumentalnymi z załączanym napięciem Phantom 48V, 2 symetrycznymi wyjściami TRS, wejściem i wyjściem MIDI, a w zestawie znajduje się program Cubase LE4, zapewniający wszystko to, co jest potrzebne do rozpoczęcia nagrywania i produkowania muzyki z wykorzystaniem komputera

Nagradzane przedwzmacniacze
Firma PreSonus Audio była wielokrotnie nagradzana za wysokiej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe stosowane w interfejsach w każdym przedziale cenowym. AudioBox wyposażony jest w tak dobre preampy, że żadna inna karta na USB w tym przedziale cenowym nie może się z nią równać. Przedwzmacniacze wbudowane w interfejs zapewniają wysoki poziom parametru "headroom", niskie szumy i duże wzmocnienia, a co za tym idzie gwarantują uzyskanie czystego, pełnego i bogatego brzmienia.

Profesjonalne konwertery 24-bitowe

Większość interfejsów USB pracuje w 16-bitowej rozdzielczości i korzysta z konwerterów o zakresie dynamiki nie większym, niż 90dB. To powoduje, że dźwięk jest płaski i pozbawiony energii. Presonus AudioBox korzysta z profesjonalnych konwerterów analogowo-cyfrowych, dysponujących zakresem dynamiki o wartości 102dB, które pracują w rozdzielczości 24-bity. Dzięki temu konwersja jest dokładna, niskoszumowa i jak najbardziej naturalna.

Zasilanie z USB

AudioBox zasilany jest bezpośrednio ze złącza USB, zapewniając pełną swobodę użytkowania w dowolnym miejscu - zewnętrzny zasilacz nie będzie zajmować miejsca, dodatkowe kable zasilające nie będą plątać się wokół interfejsu - po prostu podłącz interfejs do złącza USB i już możesz zacząć nagrywanie.

Solidna obudowa

Tu nie znajdziesz plastiku. AudioBox wyróżnia się nie tylko wysokiej jakości komponentami wewnętrznymi, ale także obudową wykonaną z metalu. Gałki także wykonane są z metalu, tak więc interfejs znakomicie nadaje się do pracy w podróży. Wrzuć AudioBoxa do torby z laptopem i stwórz mobilne studio produkcji i kreacji muzyki. AudioBox zawsze będzie gotowy do nagrania występu na żywo, miksowania muzyki podczas podróży samolotem, czy komponowania piosenek w pokoju hotelowym.

Oprogramowanie Presonus Studio One Artist

Do opisywanego interfejsu producent dołącza w pełni funkcjonalne oprogramowanie rejestrujące. Jest to nowa pozycja wśród światowej klasy sekwencerów audio-midi. Wyposażony w pakiet wtyczek, instrumentów i sampli [Toontrack, Native Instruments] jest kompletnym narzędziem do produkcji muzyki. Presonus Studio One Artist to: przejrzysty interfejs audio, nielimitowana ilość: śladów audio, insertów, instrumentów wirtualnych [w tym sampler], kanałów efektowych, zaawansowany, działający w czasie rzeczywistym "time-stretching", pakiet: efektów, equalizerów, przedwzmacniaczy gitarowych, instrumentów wirtualnych, 1.4 GB sampli.

Przedwzmacniacz mikrofonowy:
Wejście: złącza symetryczne XLR
Pasmo przenoszenia [¼3.0 dB]: 14 Hz do 70 kHz
Impedancja wejściowa przedwzmacniacza: 1200 ¼
THD+N przedwzmacniacza [nieważony, na wyjściu 1 kHz @ +4 dBu]: < 0.008%
EIN [A-ważone, wzmocnienie 55dB, obciążenie 150 ¼, 20Hz - 22 kHz]: -115 dBu
Stosunek sygnału do szumu: [ +4 dBu, 20Hz to 22 kHz] > 95 dB
Zakres regulacji wzmocnienia [¼ 1dB]: 0 dB do 35 dB
Maksymalny poziom wejściowy [wzmocnienie jednostkowe, 1 kHz @ 0.5% THD+N] -3 dBu
Zasialnie Phantom [¼2 VDC]: +48 VDC

Wejście instrumentalne:
Typ: ¼"
Impedancja wejściowa dla TRS: 0.5 M ¼

Wyjścia liniowe:
Typ: ¼" TRS
Impedancja wyjściowa [symetryczna]: 51 ¼

Wyjście słuchawkowe:
Typ: ¼" TRS Stereo
Maksymalna moc wyjściowa: 60 mW/Ch @ 60 ¼
Pasmo przenoszenia [¼1.0 dB]: 20 Hz - 30 kHz

MIDI I/O:
Typ: 5-pin DIN

Przetworniki A/D i D/A:
Dynamika przetwarzania A/D [częstotliwość próbkowania 48 kHz]: 102 dB
Dynamika przetwarzania D/A [częstotliwość próbkowania 48 kHz]: 110 dB
Rozdzielczość bitowa: 24
Poziom referencyjny dla 0dBFS: +4 dBu
Wewnętrzne częstotliwości próbkowania [kHz]: 44.1, 48

Minimalne wymagania sprzętowe:

Windows
System operacyjny: Microsoft Windows XP lub Vista
Złącze USB 1.1 lub 2.0
Procesor: rekomendowane Pentium lub Athlon min. 900Mhz
Pamięć [RAM]: rekomendowane 512MB lub więcej

Macintosh
System operacyjny: wersja OS-X 10.3.7 lub wyższa
Złącze USB 1.1 lub 2.0
Procesor: rekomendowany PowerPC G4/800Mhz lub wyższy
Pamięć [RAM]: rekomendowane 512MB lub więcej

Path: > > > > Presonus AudioBox USB

Podobne produkty