Roland E-X50 Keyboard

Nowy produkt

Wszechstronny keyboard z profesjonalnymi brzmieniami Rolanda, funkcjami automatycznego akompaniamentu, pełnopasmowymi głośnikami stereo, połączeniem Bluetooth®, wejściem mikrofonowym i nie tylko.

1 szt.

Towar w magazynie - Wysyłka 24H

1 599,00 zł


Wszechstronny keyboard z profesjonalnymi brzmieniami Rolanda, funkcjami automatycznego akompaniamentu, pełnopasmowymi głośnikami stereo, połączeniem Bluetooth®, wejściem mikrofonowym i nie tylko.

Elegancki, nowoczesny design ładnie wpasowuje się we współczesne mieszkania, a potężny, pełnopasmowy system głośników stereo wypełnia pomieszczenie mocnym, otaczającym dźwiękiem. W przypadku prywatnych sesji wystarczy podłączyć słuchawki lub słuchawki douszne. Dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi i mądrze zorganizowanemu panelowi możesz swobodnie poruszać się po wielu funkcjach E-X50 bez frustracji.

E-X50 wyposażony jest w wysokiej jakości pianina akustyczne Rolanda, lubiane przez najlepszych zawodowych muzyków na świecie. Nasze zaawansowane technologie zapewniają autentyczne i inspirujące wrażenia z gry na pianinie, z brzmieniem i reakcją, które podąża za każdym niuansem Twojej gry. Zapewnia to solidną podstawę dla początkujących do rozwijania swoich umiejętności, a także ekspresję, aby doświadczeni gracze czuli się jak w domu.

Wykraczając poza pianino akustyczne, E-X50 zapewnia wszechświat dodatkowych brzmień do odkrycia. Rozszerz swoją gamę instrumentów klawiszowych o pianina elektryczne, organy i inne instrumenty lub zaszalej z szeroką gamą gitar i basów. Stwórz symfonię z orkiestrowymi smyczkami, instrumentami dętymi i perkusją lub graj nowoczesne gatunki za pomocą brzmień syntezatorowych pochodzących z naszej historycznej biblioteki. Tak jak wszystkie aranżerzy Rolanda, E-X50 oferuje szeroki wybór wysokiej jakości regionalnych brzmień z całego świata.

Zaawansowane funkcje automatycznego akompaniamentu w E-X50 pozwalają kierować całym zespołem lewą ręką, gdy grasz solo prawą. Ciesz się 300 gotowymi stylami, od rocka, popu i jazzu po ballady, muzykę taneczną i tradycyjne style z różnych krajów. Początkujący pokochają tryb Auto Bass Chord, który pozwala wyzwalać akordy i sterować aranżacjami jednym lub dwoma palcami. Tryb Whole jest odpowiedni dla zaawansowanych klawiszowców, zapewniając możliwość jeszcze głębszej kontroli aranżacji z pełnymi akordami z lewej ręki.

Możesz łatwo udoskonalić rozrywkę, podłączając telefon lub tablet do E-X50 przez Bluetooth. Graj razem z utworami z biblioteki przez wbudowane głośniki lub naucz się nowych technik, przeglądając bogaty wybór filmów instruktażowych w Internecie.

Kiedy chcesz zaśpiewać, po prostu podłącz mikrofon do tylnego wejścia i wokalizuj przez głośniki E-X50, wraz z efektami ambience, aby uzyskać profesjonalne brzmienie. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować większego zasięgu, aby zapewnić rozrywkę większym tłumom, użyj wyjść stereo, aby podłączyć się do większego nagłośnienia. Dostępny jest również port USB do połączenia się z ulubionym oprogramowaniem muzycznym, a także port pamięci USB do tworzenia kopii zapasowych ustawień i nagrań E-X50 na pamięć USB.

Jeśli jesteś zawodowym graczem, który potrzebuje jeszcze większej kontroli nad swoimi aranżacjami, E-X50 Ci to zapewni. Korzystając z naszego oprogramowania Style Converter dla macOS i Windows, możesz organizować i załadować do 30 unikalnych stylów do pamięci E-X50. Możliwe jest również dostosowanie skali, strojenia i innych parametrów do własnych potrzeb i występów.

 

Właściwości podstawowe

 • Wszechstronny, łatwy w obsłudze keyboard rozrywkowy z profesjonalnymi brzmieniami i funkcjami firmy Roland
 • Atrakcyjny wygląd i swobodny interfejs użytkownika
 • Wbudowany system głośników stereo z niezależnymi głośnikami niskotonowymi i wysokotonowymi oraz portem bass-reflex zapewniają mocny, potężny dźwięk
 • Bogate, ekspresyjne pianina akustyczne wywodzące się z domowych i scenicznych pianin Rolanda
 • Prawie 700 dodatkowych brzmień, w tym pianina elektryczne, organy, instrumenty orkiestrowe, perkusje, brzmienia świata i nie tylko
 • Funkcja automatycznego akompaniamentu pozwala kontrolować wyrafinowane aranżacje muzyczne za pomocą gry lewą ręką
 • 300 wbudowanych stylów muzycznych oraz możliwość dodania 30 własnych stylów za pomocą oprogramowania Style Converter dla systemów macOS i Windows
 • Funkcja nagrywania do rejestracji występów na klawiszach i aranżacji
 • Bluetooth Audio do przesyłania muzyki z urządzenia mobilnego do wbudowanego systemu głośników
 • Wejście mikrofonowe z efektami do wspólnego śpiewania
 • Wyjście słuchawkowe do ćwiczeń w ciszy
 • W razie potrzeby wyjście stereo do podłączenia do większego nagłośnienia
 • Porty USB do połączenia z komputerami i urządzeniami pamięci flash
Path: > > > > Roland E-X50 Keyboard

Podobne produkty