Arturia Minilab mkII + Analog Lab + Wtyczki za 400$ za darmo!

Nowy produkt

MiniLab MkII to wysokiej jakości kontroler, dzięki któremu uzyskasz pełen dostęp do wirtualnych instrumentów i kontrolę nad swoim oprogramowaniem. Ten niewielki sprzęt dostarczany jest w pakiecie z obszerną biblioteką brzmień Analog Lab Lite, profesjonalną emulacją fortepianu koncertowego – UVI Grand Piano, oraz światowej klasy platformą produkcyjną Ableton Live Lite.

1 szt.

Towar w magazynie - Wysyłka 24H

429,00 zł


MiniLab MkII to wysokiej jakości kontroler, dzięki któremu uzyskasz pełen dostęp do wirtualnych instrumentów i kontrolę nad swoim oprogramowaniem. Ten niewielki sprzęt dostarczany jest w pakiecie z obszerną biblioteką brzmień Analog Lab Lite, profesjonalną emulacją fortepianu koncertowego – UVI Grand Piano, oraz światowej klasy platformą produkcyjną Ableton Live Lite. MiniLab MK II to produkt od razu gotowy do pracy!

GOTÓW GDZIEKOLWIEK JESTEŚ
W niewielkiej obudowie MiniLaba znajduje się wysokiej klasy klawiatura (25 klawiszy), 16 pokręteł, 8 kolorowych padów RGB i dwa kontrolery wstęgowe. MiniLab zajmuje niewiele miejsca na biurku, ale jest prawdziwym centrum dowodzenia Twojego studia. Czy chcesz eksperymentować z linią basu, czy ukręcić brzmienie ulubionego syntha, a może wystukać na padach nowy beat – z MiniLab MK II to bardzo proste!

IDEALNA INTEGRACJA
Aby można było przekształcić muzyczny pomysł w profesjonalne nagranie, MiniLab MK II dostarczany jest z wysokiej jakości brzmieniami, oraz oprogramowaniem Ableton Live Lite. Zarówno brzmienia, jak i oprogramowanie z sekwencerem są idealnie zintegrowane z MiniLab MK II. Nie musisz marnować czasu na mapowanie parametrów brzmień i sekwencera. Arturia zrobiła to za Ciebie! Dzięki MiniLab możesz zmieniać głośności ścieżek, ustalać parametry efektów, czy odpalać klipy. Robienie muzyki nigdy nie było tak proste.

• Komunikacja: USB
• Klawiatura: 25 czułych klawiszy
• Dynamiczne pady: 8
• Encodery:16
• Przyciski: 4
• Typ modulacji / pitch bend: Strip modulacji i strip pitch bend
• Rodzaje połączeń: USB, Sustain (pedał)
• Akcesoria: Ableton Live Lite, Analog Lab Lite, Grand Piano Model D

Path: > > > Arturia Minilab mkII + Analog Lab + Wtyczki za 400$ za darmo!

Podobne produkty