TC Electronic Vortex Flanger

Nowy produkt

Konstruktorzy TC Electronic nie byliby sobą, gdyby nie zamknęli w jednym pudełku przynajmniej dwóch typów flangera. Pierwszy to klasyczny flanger, który jest w stanie dać Ci wszystko od subtelnych brzmień chorusa po Van Halenowskiego odrzutowca, drugi to tryb taśmowy, odtwarzający psychodeliczne zabawy z taśmami analogowymi jakie znamy z płyt Hendrixa czy Led Zeppelin

1 szt.

Towar w magazynie - Wysyłka 24H

Ostatnia Sztuka!

435,00 zł


Konstruktorzy TC Electronic nie byliby sobą, gdyby nie zamknęli w jednym pudełku przynajmniej dwóch typów flangera. Pierwszy to klasyczny flanger, który jest w stanie dać Ci wszystko od subtelnych brzmień chorusa po Van Halenowskiego odrzutowca, drugi to tryb taśmowy, odtwarzający psychodeliczne zabawy z taśmami analogowymi jakie znamy z płyt Hendrixa czy Led Zeppelin.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość regulacji ilości sprzężenia krótkiego modulowanego delaya, który generuje efekt flangera. Obracając gałką Feedback w prawo uzyskujemy dodatnie sprzężenie, typowe dla tradycyjnych studyjnych rozwiązań, przekręcanie jej w lewo generuje ujemne sprzężenie, dające bardziej agresywne, lampowe brzmienie.

Vortex Flanger oparty jest na kultowym Stereo Chorus Flanger, który TC Electronic zaprezentowała już w latach ’80 i od tamtej pory jest to jeden z najpopularniejszych wśród gitarzystów efektów. Możesz też tworzyć własne ustawienia za pomocą edytora TonePrint, bądź też pobrać gotowe presety przygotowane przez najsłynniejszych muzyków specjalnie dla Ciebie.

Rodzaj efektuFlanger
Path: > > > > TC Electronic Vortex Flanger

Podobne produkty