Roland SPD-SX PRO Sampling Pad

Nowy produkt

SPD-SX PRO to najlepszy pad do sampli na najbardziej wymagające koncerty.

2 szt.

Towar w magazynie - Wysyłka 24H

5 399,00 zł


SPD-SX PRO to najlepszy pad do sampli na najbardziej wymagające koncerty. Dzięki wieloletnim testom na trasach koncertowych i obszernym informacjom zwrotnym od użytkowników SPD-S i SPD-SX, najwyższej klasy SPD-SX PRO ponownie podnosi poprzeczkę. Wykorzystując zaawansowaną technologię padów swoich poprzedników, SPD-SX PRO oferuje szereg wymaganych przez profesjonalistów ulepszeń i jest zbudowany do życia w trasie. Widoczny na ciemnych scenach za pomocą dużego, kolorowego wyświetlacza i konfigurowalnych wielokolorowych świateł wyzwalających. Rozszerz swoją konfigurację do występu o więcej wyjść audio, dodatkowe wejścia wyzwalające oraz kontrolę pedału hi-hat i ekspresji FX. Idź dalej dzięki ogromnej pamięci 32 GB, odtwarzaniu dźwięku w 48 kHz, zwiększonej czułości padów bez przesłuchów oraz dedykowanej aplikacji SPD-SX PRO, która ułatwia edycję zestawów.

 • Dziewięć padów z zaawansowaną technologią wyzwalania Rolanda, w tym sześć dużych padów i trzy pady w górnym rzędzie
 • Dobrze widoczne, poziome i pionowe diody LED z możliwością ustawienia wielu kolorów
 • Zwiększona czułość padów na górze i poprawiona wydajność przesłuchu
 • Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala ułatwia nawigację i przeglądanie podczas występu
 • Importuj pliki 48/44,1 kHz (16-/24-/32-bit) WAV/AIFF i MP3 (32-320 kb/s) z automatyczną konwersją do 48 kHz/16-bit po załadowaniu
 • Główne wyjście stereo, cztery bezpośrednie wyjścia mono, symetryczne dla łatwego miksowania na scenie
 • Możliwość podłączenia do ośmiu zewnętrznych pojedynczych wyzwalaczy/padów (cztery wyzwalacze stereo lub osiem wyzwalaczy mono z kablami Y)
 • Dedykowana aplikacja SPD-SX PRO dla systemów Windows/Macdo łatwego importowania, zarządzania samplami i szczegółowej edycji zestawów
 • 32 GB pamięci wewnętrznej na sample, podkłady i ścieżki z klikiem
 • Wejście do sterowania ekspresją hi-hatu lub przełącznika nożnego
 • Podłącz hi-haty, stopę i werbel, aby stworzyć „mini zestaw perkusyjny”
 • Do 200 zestawów patchy (43 możliwe do nadpisania zestawy fabryczne i 157 zestawów użytkownika)
 • Ponad 1550 fabrycznie załadowanych, wysokiej jakości sampli i dźwięków
 • Funkcja 16-krokowego sekwencera padów
 • Wbudowany silnik efektów z maksymalnie czterema efektami równoległymi oraz side chain z routingiem wyjściowym
 • Wbudowany klik/metronom
 • Twórz w czasie rzeczywistym, nagrywając występy jako pliki WAV i przypisując je do padów

Sprzęt na trasie jest mocno wykorzystywany zarówno na scenie i poza nią. Od 2011 roku zawodowi perkusiści poddali SPD-SX ostatecznej próbie ognia, od zatłoczonych klubów po przez zapełnione stadiony. SPD-SX PRO dodaje do tej spuścizny, włączając lata informacji zwrotnych do swoich udoskonaleń. Dzięki konfigurowalnym diodom LED, dużemu kolorowemu ekranowi i niezawodnemu wyzwalaniu, to niezawodne urządzenie jest gotowe do działania noc po nocy.

Konfigurowalne diody LED dzielące pady

Gdy światła zgasną, zaświeci się PRO. Konfigurowalne diody LED dzielące pady i diody wyzwalające pozwalają zobaczyć wszystkie dziewięć padów na ciemnych scenach – żegnaj taśmo gaffer! Przypisz dowolne pionowe lub poziome światło do jednego z dziesięciu wstępnie ustawionych kolorów lub stwórz i nazwij własne. Grupuj razem stopy, werble, podkłady i klik z własnym przypisanym kolorem. Ustaw poziome światła padów tak, aby były stale włączone, zapalały się tylko po uderzeniu w pad lub migały dynamicznie z przypisanym plikiem WAV.

Ultra-czułe Pady

SPD-SX PRO ma dziewięć bardzo wytrzymałych padów. Trzy górne pady mają zmienioną konstrukcję czujnika, aby zwiększyć czułość i równomierne uderzenia podczas gry na padzie – bez względu na kąt montażu. Masz również zwiększoną ochronę przed przesłuchami, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu innych padów.A jeśli już posiadasz SPD-SX, rozmiar SPD-SX PRO jest tak zbliżony, że możesz użyć swojego istniejącego futerału i akcesoriów… bez konieczności kupowania dodatkowego sprzętu.

Kolorowy Ekran LCD

Gra w ciemności właśnie stała się łatwiejsza. SPD-SX PRO jest wyposażony w duży, kolorowy ekran o przekątnej 4,3 cala z podświetlanymi przyciskami funkcyjnymi, zakładkami i pokrętłem do błyskawicznego wyboru brzmień. Wyświetlacz pokazuje istotne informacje w czasie rzeczywistym, takie jak warstwy sampli A i B, nazwy sampli WAV, postęp odtwarzania sampli i inne.

Przechowywanie i Brzmienia

Problemy z przechowywaniem należą już do przeszłości. Dzięki 32 GB pamięci wewnętrznej SPD-SX PRO może pomieścić prawie 44 godziny krystalicznie czystego dźwięku stereo 48 kHz/16-bit. Nie ma potrzeby zawracania sobie głowy konwersją formatów źródłowych. Możesz załadować pliki 48/44,1 kHz WAV, AIFF i MP3 o różnej przepływności, a SPD-SX PRO automatycznie przekonwertuje je do natywnego formatu audio 48 kHz/16-bitów — to ogromna oszczędność czasu.

Załadowane Sample i Brzmienia

SPD-SX PRO jest wyposażony w 1550 wysokiej jakości brzmień i 200 zestawów (43 możliwe do napdisania zestawy fabryczne i 157 zestawów użytkownika). W ogniu walki moc obliczeniowa SPD-SX PRO pozwala na zmianę na nowy zestaw bez odcinania dźwięku obecnego zestawu — więc gdy dźwięk zanika pod koniec ostatniego odtwarzanego dźwięku, już zmienione zestawy są gotowe na kolejny utwór. Potrzebujesz jeszcze więcej opcji? Zanurz się w bibliotekach sampli Roland Cloud i odkrywaj stale poszerzający się wybór dźwięków.

Nakładanie Warstw A/B

Tworzenie unikalnych warstw dźwiękowych jest łatwe, gdy przypiszesz dwa dźwięki do padu. Możesz przypisać dźwięk jako warstwę MAIN w menu padu, a następnie wybrać inną próbkę do warstwy z oryginalnym samplem, w wyniku czego na tym samym padzie pojawią się dźwięki MAIN i SUB. Następnie przełączaj się między warstwami MAIN i SUB. Masz nawet oddzielną głośność, wysokość, atak transjentów i kontrolę wybrzmienia dla każdego dźwięku, dzięki czemu otrzymujesz idealne połączenie warstw.

Dedykowana aplikacja

Mając prawie nieograniczoną ilość brzmień pod pałkami, musisz zachować porządek. Korzystając z dedykowanej aplikacji SPD-SX PRO App z Roland Cloud, możesz łatwo importować audio i edytować parametry dźwięku lub odtwarzać przez USB na komputerze. Przeciągaj i upuszczaj sample, twórz zestawy, dostosowuj ustawienia i nazwij je na bieżąco. To samo połączenie USB umożliwia przesyłanie 8-kanałowego audio i MIDI do komputera w celu nagrywania za pomocą DAW.

Kontrola Ekspresji

Dzięki rozszerzonym wejściom dla wyzwalaczy masz jeszcze więcej możliwości grania na wyciągnięcie ręki… lub stopy. Możesz grać na maksymalnie aż dziewiętnastu powierzchniach, gdy zmaksymalizujesz wszystkie pady, zewnętrzne wyzwalacze i wejścia przełącznika nożnego. Podłącz kontroler hi-hat, taki jak Roland VH-10 V-Hi-Hat i graj za pomocą pedałów ekspresji lub dodaj werbel i pady stopy, aby stworzyć mini zestaw perkusyjny. Alternatywnie możesz podłączyć pedał ekspresji, aby kontrolować efekty w czasie rzeczywistym podczas gry.

Efekty i Sidechain

Skorzystaj z szerokiej gamy wysokiej jakości przetwarzania, aby ulepszyć swoje brzmienia i dodać koloru. Cztery MFX zapewniają wszystko, od efektów modulacji, zniekształceń i filtrów po opóźnienia i pogłosy, które możesz przypisać do dowolnego padu lub zewnętrznego wyzwalacza w każdym zestawie. Master comp, EQ oraz efekty są dostępne również do przetwarzania całego sygnału na wyjściu. Uwzględniono również kompresję Sidechain, dzięki czemu bębny basowe i inne mocne utwory nigdy nie zostaną zakopane w miksie.

16-krokowy Sekwencer Padów

Usprawnij przygotowanie do występu dzięki wbudowanemu 16-krokowemu sekwencerowi padów. Przypisz od 2 do 16 kroków do pada w każdym zestawie. Następnie koordynuj odtwarzanie różnych padów w wybranej kolejności. Nie ma potrzeby zapamiętania, na których padach znajdują się dźwięki — po zaprogramowaniu, uderzenie w wybrany pad uruchomi sekwencję, dzięki czemu występ na żywo będzie prostszy.

Więcej Linkowania Padów

Masz podkład dźwiękowy i ścieżkę klik, które muszą zacząć grać razem? Korzystając z linkowania padów, możesz uderzyć w jeden pad i jednocześnie uruchomić odtwarzanie z dwóch padów. Możesz połączyć pady z dowolną kombinacją padów i zewnętrznych wyzwalaczy. Następnie użyj grupy wyciszania, aby wyciszyć poprzedni pad, gdy uderzysz w następny, tak aby w danym momencie grał tylko jeden pad. Razem, pełne połączenie padów i grupy wyciszania tworzą nieograniczone kombinacje ścieżek, pętli i audio w każdym zestawie.

Edycja Padów

Kontrolery do edycji padów są w zasięgu ręki, gdy potrzebujesz dostroić sample w trakcie gry. Dostosuj głośność i wysokość dźwięku za pomocą dedykowanych elementów sterujących w czasie rzeczywistym. Lub naciśnij przycisk, aby dostosować atak i wybrzmienie dla ustawień transjentów padu. A kiedy trzeba zanurzyć się głębiej, kolorowy wyświetlacz daje przejrzysty dostęp do wielu zaawansowanych parametrów.

Path: > > > > Roland SPD-SX PRO Sampling Pad

Podobne produkty