Line 6 M9 Stompbox Modeler

Nowy produkt

Najnowszy proces efektów Line 6 to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie tego typu urządzeń na rynku. Posiadani ponad 100 różnorodnych, praktycznie wszystkich wymyślonych dotąd najpopularniejszych efektów. Można stosować równocześnie kilka z nich a nawet stworzyć własny pełny zestaw

Brak produktu w magazynie!

1 197,00 zł

-302,00 zł

1 499,00 zł


Najnowszy proces efektów Line 6 to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie tego typu urządzeń na rynku. Posiadani ponad 100 różnorodnych, praktycznie wszystkich wymyślonych dotąd najpopularniejszych efektów. Można stosować równocześnie kilka z nich a nawet stworzyć własny pełny zestaw, dzięki czemu odnalezienie się w gąszczu brzmień nie będzie stanowiło już żadnego problemu a możliwość ich szybkiej zmiany znacznie ułatwi kontrolę podczas koncertów. Dzięki temu ogromowi efektów i brzmień nowy Line 6 sprawdzi się również wspaniale podczas nagrań nawet przy profesjonalnych projektach. Jego solidna konstrukcja jest gwarancją jego niezawodności długiej żywotności, co jest kluczową kwestiach w przełącznikach podłogowych narażanych na częste mechaniczne uszkodzenia. Do panelu możemy podłączyć aż dwa pedały ekspresji. W komplecie firmowy zasilacz.

Specyfikacja:
- Ponad 100 efektów
- Do 3 efektów jednocześnie
- Dedykowane pokrętła do kontroli parametrów każdego z efektów
- Możliwość stworzenia i zapisania 24 scen ustawień użytkownika
- Funkcja Tap tempo
- 28-sekundowy looper z dedykowanymi przełącznikami nożnymi (Record/Overdub, Play/Stop, Play Once, Undo/Redo, Half Speed, Reverse)
- Wbudowany stroik chromatyczny
- Solidna metalowa obudowa i przełączniki
- Zasilacz w komplecie
- MIDI In/Out
- Wejścia Jack 6,3mm mono lub stereo
- Wyjścia Jack 6,3mm lub stereo
- Dwa złącza Jack 6,3mm na pedały ekspresji
- True Bypass analogowy lub DS

Path: > > > > Line 6 M9 Stompbox Modeler

Podobne produkty