HeadRush Pedalboard

Nowy produkt

Headrush to nowość z targów NAM2017 stworzona przez zespół twórców Eleven Racka. To bardzo udana alternatywa dla Line 6 Helixa.

Brak produktu w magazynie!

4 177,00 zł

Dodaj do listy życzeń


Headrush to nowość z targów NAM2017 stworzona przez zespół twórców Eleven Racka. To bardzo udana alternatywa dla Line 6 Helixa.

HeadRush Pedalboard™ wyposażony jest w precyzyjnie dostrojony czterordzeniowy procesor i wyjątkowe oprogramowanie DSP Eleven® HD Expanded™, dzięki czemu zapewnia najbardziej uniwersalne, realistycznie brzmiące i reagujące symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów, jakie można znaleźć w scenicznym, podłogowym multiefekcie gitarowym. 7-calowy ekran umożliwia wykorzystanie dotyku, przesuwania oraz przeciągania i upuszczania do natychmiastowego tworzenia i edycji Twoich zestawów w niespotykany dotąd realistyczny i intuicyjny sposób.

Oprócz tego Pedalboard charakteryzuje się bezzwłoczną zmianą presetów z wybrzmiewaniem efektów reverb i delay (spillover), wbudowanym looperem z 20-minutowym czasem nagrywania, możliwością ładowania plików z odpowiedziami impulsowymi i ekskluzywnymi, oryginalnymi, butikowymi efektami, które są niedostępne nigdzie indziej. Bez względu na to, czy szukasz klasycznego, ciepłego wzmacniacza vintage z naturalnym lampowym przesterem, szerokiego, ambientowego, niekończącego się delaya, czy najcięższego z możliwych brzmień do djentu, HeadRush Pedalboard obejmuje to i wszystko pomiędzy.

Sercem HeadRush Pedalboard jest 7-calowy ekran dotykowy wraz z ukierunkowanym na gitarzystę, wyjątkowo intuicyjnym interfejsem użytkownika – możesz dosłownie dotykać, przesuwać oraz przenosić i upuszczać poszczególne elementy w celu tworzenia i edycji swoich zestawów z niesamowitą szybkością i precyzją. Duży wyświetlacz daje także bardzo wyraźny obraz podczas występów na żywo; jest to przydatne zwłaszcza przy wprowadzaniu drobnych zmian w brzmieniu z wykorzystaniem pedału ekspresji w trybie „Hands-Free”. Wszystko w HeadRush Pedalboard zostało zaprojektowane tak, aby w prosty, szybki i intuicyjny sposób tworzyć niesamowicie brzmiące zestawy w ciągu kilku sekund.

W przypadku HeadRush Pedalboard możesz przejąć kontrolę nad każdym parametrem arsenału sprzętowego: wzmacniacza, kolumny, mikrofonu i efektów – przy pomocy pedału ekspresji, który jest prosty w konfiguracji. Dzięki 2 bankom mapowań pedału ekspresji, przypadającym na każdy zestaw, oraz możliwości przypisania maksymalnie 4 parametrów w każdym banku, HeadRush Pedalboard ma niespotykany dotąd zakres możliwości zmiany brzmienia w locie.

HeadRush Pedalboard bezproblemowo integruje się z Twoim aktualnym zestawem dzięki wszystkim złączom, jakich potrzebujesz, aby podołać każdej sytuacji na scenie. Jest wyposażony w wejście gitarowe 1/4", 2 wyjścia XLR z przełącznikiem odcinającym masę, 2 wyjścia TRS 1/4" z przełączaniem poziomu wzmacniacz/linia, 5-pinowe wejście/wyjście MIDI oraz wbudowaną pętlę efektów (1/4" stereo) do podłączania efektów i zewnętrznych urządzeń w każdym punkcie łańcucha sygnału. HeadRush Pedalboard jednoczy cały Twój sprzęt, otwierając jednocześnie świat nowych możliwości brzmieniowych.

Przenieś swoje nagrania na wyższy poziom. Dzięki interfejsowi audio na USB o studyjnej jakości 24-bity/96 kHz i przy niezrównanych możliwościach kształtowania brzmienia oprogramowania DSP Eleven HD Expanded™, możesz uchwycić każdy najmniejszy niuans swojej gry. Dzięki możliwości nagrywania zarówno przetworzonego, jak i bezpośredniego sygnału, możesz reampować czysty sygnał z komputera i skupić się na dopieszczeniu swojego charakterystycznego brzmienia.

Z HeadRush Pedalboard gitarzyści mogą ciągle poszerzać dostępne brzmienia kolumn gitarowych dzięki ładowaniu do niego plików z odpowiedziami impulsowymi. HeadRush podjął współpracę z firmą Celestion, dzięki której od samego oczątku można pobrać dostępne na wyłączność pliki IR, ale HeadRush Pedalboard obsługuje także wszystkie inne typy plików IR w formacie.WAV i .AIFF (48 kHz - 192 kHz, 16 - 32 bity mono, maksymalnie 2048 próbek).

Dane techniczne

Przełączniki: 12 nożnych przełączników z kolorowym podświetleniem LED i wyświetlaczami OLED
Pedały: 1 pedał ekspresji
Pokrętła:
1 pokrętło master volume (suma)
1 pokrętło regulacji głośności słuchawek
1 pokrętło regulacji wejścia aux
1 pokrętło nawigacji/data
3 enkodery do regulacji parametrów
Wyświetlacze: Główny wyświetlacz - 1 x 7-calowy, kolorowy wyświetlacz podświetlany LED z interfejsem dotykowym
Wyświetlacze OLED dla nożnych przełączników - 12 monochromatycznych wyświetlaczy OLED
Złącza:
1 wejście TS 1/4” - 6,35 mm (gitarowe)
1 wejście TRS 1/4" (6,35 mm) - wejście drugiego pedału ekspresji
1 wejście stereo 1/8” (3,5 mm) - pomocnicze (aux)
2 wyjścia XLR z przełącznikiem odcinającym masę
2 wyjścia TRS 1/4”(6,35 mm) - poziom linowy lub przystosowany do wzmacniacza
2 wejścia TRS 1/4” (6,35 mm) - wyjście (send) pętli efektów
2 wyjścia TRS 1/4” (6,35 mm) - wejście (return) pętli efektów
1 wejście MIDI 5-pinowe
1 wyjście MIDI 5-pinowe
1 Port USB typu B
1 wejście zasilania IEC
Zasilanie: Gniazdo: IEC
Napięcie wejściowe: 100–240 V, 50/60 Hz, 1,2 A
Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość): 610 x 305 x 89 mm
Waga: 7,3 kg------> POBIERZ ULOTKĘ


------> FAQ POBIERZ PYTANIA I ODPOWIEDZI


Path: > > > > HeadRush Pedalboard

Podobne produkty