HeadRush Looperboard Looper 4-kanałowy

Nowy produkt

HeadRush Looperboard wykorzystuje potężny czterordzeniowy system DSP, który został stworzony specjalnie od podstaw. Posiada inteligentny 7-calowy interfejs dotykowy, bogaty zestaw wejść i wyjść audio oraz najwyższej jakości obwody elektroniczne.

1 Szt.

Towar W Magazynie

Ostatnia Sztuka!

3 270,00 zł


HeadRush Looperboard wykorzystuje potężny czterordzeniowy system DSP, który został stworzony specjalnie od podstaw. Posiada inteligentny 7-calowy interfejs dotykowy, bogaty zestaw wejść i wyjść audio oraz najwyższej jakości obwody elektroniczne.

Oferuje w pełni konfigurowalny routing, ogromną ilość pamięci wewnętrznej, zestaw przydatnych wbudowanych efektów, zintegrowany odtwarzacz podkładów oraz zintegrowany interfejs audio USB – wszystkie te elementy znajdują się w stalowej, gotowej do drogi obudowie.

Ponadto ma ponad 8-godzinny czas nagrywania na pamięci wewnętrznej z inteligentną zmianą tempa i możliwość zapisu pętli na zewnętrznej pamięci USB/SD.

7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości

Dobrze dopracowany, czytelny interfejs użytkownika zapewnia wszystkie dynamiczne informacje zwrotne, których użytkownicy potrzebują, aby skoncentrować się na tworzeniu i budowaniu swojej pętli.
Muzycy mogą sterować dotykowo (przesuwać, przeciągać i upuszczać) w celu szybkiej edycji pętli lub dostosowania HeadRush Looperboard do własnego stylu.

Bezbłędna jakość zapisu

HeadRush Looperboard jest wyposażony w najwyższej klasy obwody audio, dzięki czemu możesz być pewien, że będziesz w stanie uchwycić każdy niuans swojego wykonania.

Ogromna pamięć masowa

HeadRush Looperboard może nagrywać i odtwarzać ponad osiem godzin dźwięku z pamięci wewnętrznej, a także eksportować pętle do późniejszego wykorzystania za pomocą wejść na karty SD i pamięć USB.

Lepsze panowanie nad pętlą

12 wbudowanych przełączników nożnych umożliwia szybkie tworzenie i przekształcanie pętli.
Przyciski nożne wyposażone są w indywidualne diody, które dynamicznie się aktualizują i zapewniają przydatne informacje zwrotne.
Możesz nagrywać, dogrywać, grać, cofać/przywracać, odwracać, transponować, miksować do jednej ścieżki i odejmować poszczególne warstwy w odwrotnej kolejności w stosunku do ich dodawania, wyciszać końcówki i usuwać poszczególne ścieżki loopera w locie.
Możesz również odwracać, wyciszać końcówkę, mnożyć lub dzielić długość, a także mnożyć lub dzielić prędkość odtwarzania dla całej pętli jednocześnie.

Możliwość dostosowania trybów ścieżki

Każda pętla zawiera cztery ścieżki mono lub stereo i może być uruchamiana w dowolnym z pięciu trybów (Fixed, Serial, Sync, Serial/Sync i Free), dzięki czemu HeadRush Looperboard dostosowuje się do każdego toku pracy loopującego muzyka.

Tap-Tempo z inteligentnym dopasowaniem tempa

Pozostań w synchronizacji z innymi muzykami na scenie dzięki wbudowanej funkcji inteligentnego dopasowywania czasowego, która umożliwia natychmiastową zmianę tempa pętli przy pomocy nożnego przełącznika, zachowując jednocześnie jej wysokość dźwięku, bez trzasków czy kliknięć i utraty jakości.

Wbudowane efekty wysokiej klasy

Wyposażony w najbardziej wszechstronne oraz najlepiej brzmiące i reagujące efekty, jakie można znaleźć w samodzielnym looperze, HeadRush Looperboard umożliwia przypisywanie wirtualnych racków efektowych bezpośrednio do wejść lub ścieżek loopera. Każdy wirtualny rack efektowy składa się z wielu indywidualnych efektów i jest specjalnie stworzony do takich zastosowań, jak m.in. wokal, gitara, lo-fi i perkusja. Można nawet wybrać maksymalnie cztery parametry efektu i jednocześnie regulować je przy pomocy zewnętrznego pedału ekspresji.

Wbudowany odtwarzacz podkładów

Wygodny wbudowany odtwarzacz podkładów umożliwia przewijanie, zatrzymywanie, odtwarzanie/pauzę, szybkie przewijanie do przodu lub zmianę tempa podkładu, całkowicie niezależnie od bieżącej pętli.

Mnóstwo wejść/wyjść audio

HeadRush Looperboard posiada cztery wejścia combo XLR+¼”z osobnymi regulatorami wzmocnienia i włączanym zasilaniem fantomowym +48V, dwa wyjścia XLR z opcją odłączenia masy, dwa wyjścia ¼ cala z wyborem poziomu: linia/wzmacniacz, jedno stereofoniczne wyjście słuchawkowe ¼” z osobnym pokrętłem głośności oraz jedno stereofoniczne wejście pomocnicze Aux 1/8” – z osobnym pokrętłem głośności, które kieruje sygnał dodatkowego źródła dźwięku (telefonu, tabletu, itp.) bezpośrednio do wyjść.

HeadRush Looperboard jest wyposażony w najwyższej jakości obwody elektroniczne audio, skonstruowane specjalnie po to, aby uchwycić dane wykonanie dokładnie tak, jak zamierzano, bez zniekształceń lub niepożądanej koloryzacji sygnału. Wyposażony jest w następujące wejścia i wyjścia:

4 wejścia combo XLR+1/4″ z włączanym zasilaniem fantomowym +48V
2 wyjścia XLR z opcją odłączenia masy
2 wyjścia ¼ cala; z przełącznikiem poziomu: wzmacniacz/linia
Stereofoniczne wyjście słuchawkowe 1/4” z osobnym pokrętłem głośności
Stereofoniczne wejście pomocnicze Aux 1/8”

Ponadto użytkownicy mogą dotykowo dostosować routing sygnału audio, co zapewnia maksymalną wszechstronność w zakresie szybkiej konfiguracji w każdej sytuacji związanej z wykonywaniem muzyki.

Uniwersalny routing audio

Intuicyjna strona konfiguracji routingu audio umożliwia szybkie przekierowanie dowolnego z czterech wejść, czterech ścieżek loopera, ścieżki podkładu lub ścieżki metronomu do dowolnego z czterech wyjść i/lub wyjścia słuchawkowego, zapewniając maksymalną elastyczność w optymalizacji dźwięku w każdej sytuacji.

Synchronizacja z zewnętrznym sprzętem MIDI

HeadRush Looperboard może odbierać kod czasowy MIDI do synchronizacji z zewnętrznymi maszynami perkusyjnymi, efektami, systemami do nagrywania i innymi urządzeniami obsługującymi MIDI.

Nagrywanie bezpośrednie przez USB

Zintegrowany interfejs audio USB umożliwia bezpośrednie nagrywanie miksu na komputerze Mac lub PC.

Stalowa obudowa, gotowa do drogi

HeadRush Looperboard został umieszczony w wytrzymałej, stalowej obudowie, zapewniającej niezawodność i gotowość do drogi. Jest to wygodny i kompaktowy sposób na zabranie ze sobą wszystkiego, czego potrzebujesz na koncerty zarówno w pobliżu jak i na drugim końcu świata.

Główne cechy:

 • 4-wejściowy/4-wyjściowy looper z inteligentną zmianą tempa i wbudowanymi efektami.
 • Ponad 8 godzin wewnętrznego czasu nagrywania, karta SD i wejścia USB dla zapewniania nieograniczonej pamięci masowej.
 • 4 ścieżki loopera.
 • Ścieżka metronomu i funkcje kwantyzacji.
 • Tap-Tempo z inteligentną zmianą tempa.
 • Stereofoniczny odtwarzacz podkładów.
 • Ponad 300 gotowych pętli fabrycznych umożliwiających rozpoczęcie pracy.
 • 4 wejścia combo XLR+1/4″ z zasilaniem fantomowym +48V.
 • 4 przypisywane wyjścia XLR, wyjścia ¼ cala i wyjście słuchawkowe.
 • Wejście i wyjście MIDI.
 • Nagrywanie i reamping przez USB z maksymalną jakością 24 bity/96 kHz.
 • Wbudowane efekty z wejściem pedału ekspresji 1/4″, dla zapewnienia najlepszego sterowania.
 • Wbudowany interfejs audio USB.
Rodzaj efektuLooper
Path: > > > > HeadRush Looperboard Looper 4-kanałowy

Podobne produkty