Nowe produkty

125,00 zł

Pas gitarowy wykonany ze skóry przez polską firmę LISZKO specjalizującej się w wyrobie produktów ze skóry naturalnej.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
355,00 zł

Laney LA15C to wzmacniacz do gitary akustycznej lub innych instrumentów akustycznych. Niewielki, łatwy w transporcie wzmacniacz zachwyca czystością i naturalnym brzmieniem. Posiada parę specjalnie zaprojektowanych głośników 5” o szerokim kącie dyspersji dźwięku i dużym poziomie głośności.

Towar W Magazynie
105,00 zł

Gewa Jaeger Aspire 216500 pokrowiec do gitary basowej

Towar W Magazynie
55,00 zł

„Homerecording dla każdego” to pierwszy kompleksowy poradnik w języku polskim dla każdego, kto chce w domowych warunkach tworzyć, nagrywać, miksować i masteringować muzykę.

Towar W Magazynie
37,00 zł

W.E. Hill & Sons Kalafonia jasna - wykonana na bazie takich samych składników naturalnych, które wykorzystywał William Hill w swojej produkcji kalafonii w Londynie. Zapewnia płynność gry smyczkiem oraz wzbogaca brzmienie instrumentu. Estetyczne opakowanie kalafonii - jest zawinięta w beżową piankę, zawiązywana gumką. Waga: 20 g

Towar W Magazynie
83,00 zł

Robokey to specjalistyczny klucz do strojenia bębnów i szybkiej wymiany naciągów. Posiada przekładnię zębatkową, dzięki której dokręcanie śrub naciągowych odbywa się 4 razy szybciej. Jeden obrót = 4 obroty nasadki. Działa w obie strony oraz jak zwykły klucz strojeniowy. Jest bardzo poręczny i ergonomiczny.

Towar W Magazynie
160,00 zł

Seria Rali Embroidery jest dla tych, którzy chcą coś wyjątkowego. Te pasy mają wyszywane różne wzory i to czyni je wyjątkowymi i przyciąga muzyków różnych stylów i pokoleń. Zrobione są z wysokiej jakości naturalnej skóry, są wygodne i trwałe.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
159,00 zł

Struny basowe Rotosound SM55 Solo Bas posiadają płaską, półszlifowaną owijkę, zachowując przy tym jasne brzmienie. Eliminują dźwięki przesuwania palców oraz szumy, przez co są polecane do studia. Doskonale nadają się do basów bezprogowych. Set do basu 4-str.

Towar W Magazynie
179,00 zł

Struny do gitary basowej [65-75-100-115], black nylon szlify

Towar W Magazynie
119,00 zł

Struny do gitary basowej [45-65-80-105-130], owijka stal nierdzewna

Towar W Magazynie
199,00 zł

Struny basowe Rotosound RS555LD Solo Bas posiadają płaską, półszlifowaną owijkę, zachowując przy tym jasne brzmienie. Eliminują dźwięki przesuwania palców oraz szumy, przez co są polecane do studia. Doskonale nadają się do basów bezprogowych. Set do basu 5-str.

Towar W Magazynie
429,00 zł

Zestaw rejestrujący składający się z mikrofonu pojemnościowego USB M-Audio Producer, statywu stołowego, miękkiego etui oraz oprogramowania Ignite Music Creation

Towar W Magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów