TC Helicon VoiceLive Touch 2

Nowy produkt

VoiceLive Touch 2 to procesor dla wokalistów oferujący bezprecedensową twórczą kontrolę nad dźwiękiem na żywo, z doborowymi efektami oraz looperem, które dzięki intuicyjnej obsłudze łatwo kontrolować podczas występów na żywo. Od teraz masz swobodę w eksploracji efektów i barw podczas śpiewania dzięki działającemu w czasie rzeczywistym sliderowi FX

Brak produktu w magazynie!

1 496,00 zł


VoiceLive Touch 2 to procesor dla wokalistów oferujący bezprecedensową twórczą kontrolę nad dźwiękiem na żywo, z doborowymi efektami oraz looperem, które dzięki intuicyjnej obsłudze łatwo kontrolować podczas występów na żywo. Od teraz masz swobodę w eksploracji efektów i barw podczas śpiewania dzięki działającemu w czasie rzeczywistym sliderowi FX, który w wyjątkowy sposób zapewnia prostotę kształtowania sonicznego krajobrazu. Jednym ruchem palca możesz tworzyć niepowtarzalne kombinacje efektowe, modulować je, intensyfikować czy też zmieniać tonację – zarówno wszystkich jak i jednej z kilku pętli.

VoiceLive Touch 2 zapewnia nieograniczone wręcz możliwości aranżowania formy każdej z sześciu pętli. Wycisz, nadpisz, puść od tyłu, wyczyść, powiel, wydłuż, nałóż efekt – dotąd to nie było prostsze. Całości pilnuje asystent Loop Assist z metronomem, kwantyzacją oraz możliwością synchronizacji z MIDI, dzięki czemu Twoje pętle zawsze będą trafiać w punkt.

Tor efektów wokalnych zawiera dziewięć modyfikowalnych efektów, 200 presetów fabrycznych oraz 100 slotów na presety przygotowane przez użytkownika, korektor wysokości dźwięku oraz inteligentny harmonizer. VoiceLive Touch 2 „słucha” akordów z MIDI, podłączonej gitary lub z wewnętrznych mikrofonów Room Sense. Sygnał z tych mikrofonów zbiera dźwięki z otoczenia, ale nie jest wysyłany na wyjście główne, pomaga za to Tobie w Twoim odsłuchu oraz harmonizerowi w budowaniu odpowiednich interwałów. Dzięki aplikacji Adaptive Tone, VoiceLive Touch 2 działa jak osobisty realizator, automatycznie dbając o odpowiednie nastawy equalizera, kompresora, de-essera czy bramki. Specjalny przycisk HIT inspirowany jest koncertami, gdzie w kluczowych momentach buduje się napięcie i po aktywacji tej funkcji następuje erupcja emocji poprzez uruchomienie dodatkowych, zintensyfikowanych, wcześniej zaprogramowanych efektów. Możliwość obsługi urządzenia rozszerza opcjonalny sterownik nożny Switch-3 lub mikrofon TC Helicon MP-75 oraz MP-76 z funkcją Mic Control.

VoiceLive Touch 2 to również świetny kompan do ćwiczenia: podłącz dowolne źródło dźwięku pod złącze AUX, użyj funkcji Vocal Cancel by usunąć głos z oryginalnego nagrania i w jego miejsce umieścić swój. Całość możesz nagrać na swój DAW poprzez złącze USB.

Cały geniusz konstruktorów TC Helicon został zamknięty w pancernej, aluminiowej obudowie, pokrytej antypoślizgowym materiałem, zaś jej kształt pozawala postawić je zarówno na biurku, jak i zawiesić na statywie mikrofonowym.

Path: > > > > TC Helicon VoiceLive Touch 2

Podobne produkty