Dzięki akcji prowadzonej przez firmę Yamaha, kupując keyboard PSR-E373 zyskamy możliwość skorzystania z dwóch bezpłatnych lekcji zdalnych w Szkole Muzycznej Yamaha.

Arturia MiniLab – Mega okazja!

Posted by
Obniżona cena kontrolera do 429 zł, a dodatkowo producent dokłada 3 najlepiej sprzedające się instrumenty i efekty o wartości ponad 400$ za darmo! Ableton Live Lite, Analog Lab Intro, UVI Grand Piano + Mega Gratis od polskiego dystybutora PEŁNA WERSJA oprogramowania ANALOG LAB!

Zapraszamy do konkursu: My RØDE Reel 2021

Posted by
Ruszyła kolejna edycja konkursu krótkich filmów organizowanego przez firmę RØDE – My RØDE Reel 2021
RØDE Connect oferuje intuicyjny, w pełni funkcjonalny interfejs nagraniowy inspirowany RØDECaster Pro, możliwość podłączenia maksymalnie czterech mikrofonów NT-USB Mini do jednego komputera, płynną integrację z aplikacjami do rozmów wideo i streamingu i wiele więcej. To najłatwiejszy sposób nagrywania podcastów i realizacji streamingu na żywo przy zachowaniu niesamowitej jakości dźwięku.
Flowkey to niezwykle ciekawa aplikacja do samodzielnej nauki gry na pianinie. Aplikacja zawiera ogromny wybór interaktywnych piosenek, samouczków i kursów. Dzięki nim natychmiast otrzymasz informację na temat swojej gry na pianinie w miarę postępów w nauce. Połącz pianino akustyczne, pianino cyfrowe lub keyboard Yamaha z aplikacją flowkey. Wkrótce samodzielnie będziesz mógł grać swoją ulubioną muzykę.
Showing 1 to 5 of 27 (1 Pages)