1. Kup nowe pianino cyfrowe lub keyboard Yamaha w okresie od 15 lipca 2016 do 31 marca 2018 roku.2.Wejdź na stronę member.europe.yamaha.com/flowkey, aby zarejestrować swój instrument.3. Postępuj zgodnie z poleceniami na ekranie flowkey i użyj swojego kodu, aby cieszyć się dostępem premium (wartym €38.99) zupełnie za darmo!
Wszystkie konsolety z serii Signature wyposażone są w symetryczne wejścia XLR i przełączane Hi-Z, legendarne przedwzmacniacze mikrofonowe Ghost, stosowane w topowych profesjonalnych modelach mikserów Soundcrafta, zapewniające fenomenalną jakość brzmienia z dużym zapasem i szerokim zakresem dynamiki, wyjątkową szczegółowość i przejrzystość brzmienia, a także bardzo wysoki stosunek sygnału do szumu.

M-Audio Code Software do klawiatur!

Posted by
Od 1.06.2016 do 31.07.2016 nowi nabywcy i aktualni użytkownicy klawiatur sterujących M-Audio z serii Code otrzymają, po zarejestrowaniu ich klawiatur na stronie producenta, darmowy kod, umożliwiający pobranie bardzo cenionych instrumentów wirtualnych firmy AIR Music Tech: Velvet, DB-33 i Mini Grand.

Ibanez Prestige Dealer

Posted by
Euromuza została Ibanez Prestige Dealer! Przyjechało do nas kilka ścianek z nowymi gitarami, również serie Premium oraz Prestige Made in Japan. Zapraszamy do testów!

Nowa Wersja Strony

Posted by
Stworzyliśmy nową wersję naszej strony aby łatwiej można było przejrzeć nasza ofertę i znaleźć odpowiedni produkt. Wersja jest w pełni zintegrowana z wszystkimi przeglądarkami oraz urządzeniami mobilnymi