M-Audio Code Software do klawiatur!

M-Audio Code Software do klawiatur!

Od 1.06.2016 do 31.07.2016 nowi nabywcy i aktualni użytkownicy klawiatur sterujących M-Audio z serii Code otrzymają, po zarejestrowaniu ich klawiatur na stronie producenta, darmowy kod, umożliwiający pobranie bardzo cenionych instrumentów wirtualnych firmy AIR Music Tech: Velvet, DB-33 i Mini Grand.

Teraz, w połączeniu z istniejącym pakietem oprogramowania (Hybrid3, Loam Web Large) użytkownicy serii Code zyskują dostęp do zestawu Premium Plugin Suite firmy AIR Music Tech, wartego ponad 450 Euro.


Klawiatury z serii Code zapewniają najlepszą wydajność z profesjonalnym „czuciem” klawiszy wyposażonych w aftertouch, kompletny zestaw funkcji i zawierają nagradzany pakiet oprogramowania. A przy tym zostały wycenione o wiele taniej, niż można byłoby oczekiwać po tak dużych możliwościach.

Velvet
Velvet to wirtualny fortepian elektryczny, który łączy w sobie pięć legendarnych instrumentów z lat 60. i 70. Bazuje na Fender Rhodes Suitcase, Fender Rhodes MK I i MK II, Wurlitzer 200A i Hohner Pianet-T i dokładnie symuluje jakość brzmienia, reakcję i wszelkie niuanse każdego z tych instrumentów w celu ożywienia Twoich nagrań.


DB-33

DB-33 Tonewheel Organ to wirtualne organy, które odtwarzają brzmienia i możliwości regulacji klasycznych organów wirnikowych, takich jak Hammond B3, wraz z kolumną z wirującymi głośnikami, z którą często są używane. Zawiera 122 presety z brzmieniami oraz bardzo realistyczne symulacje lampowego przesterowania i kolumny z wirującymi głośnikami. Kolumn z wirującymi głośnikami można także używać jako osobnego efektu na ścieżce audio.

Mini Grand
Mini Grand jest prostym w użyciu, ale przy tym potężnym wirtualnym fortepianem z siedmioma różnymi brzmieniami typu piano, pasującymi do szerokiej gamy stylów i potrzeb produkcyjnych. Łączy w sobie najwyższej jakości próbki fortepianu, innowacyjną technologię obsługującą ponowne wciskanie pedału (re-pedaling), symulację pomieszczenia i stretched tuning (odstrojenie dźwięków w kolejnych oktawach, jak w przypadku instrumentów akustycznych), więc jest idealną wtyczką do autentycznych, budzących emocje dźwięków fortepianu.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code