Soundcraft Siganture Nowa Seria Mikserów jest już u nas!

Soundcraft Siganture Nowa Seria Mikserów jest już u nas!

Soundcraft Signature

Soundcraft to marka, która kojarzy się nie tylko z najwyższej klasy konsoletami cyfrowymi, jak Vi6 czy Vi3000, ale też - szczególnie weteranom branżowym - z doskonałymi mikserami analogowymi, słynącymi z tzw. brytyjskiego brzmienia.

Okazuje się, że firma nigdy nie odcięła się od swoich korzeni, a jednym z dowodów na to są dwie nowe serie mikserów - Signature oraz Signature Multi-Track, w skrócie MTK.

Konsolety Signature dostępne są w:

  • czterech wariantach - 10-, 12-, 16- i 22-kanałowym, z 2-kanałowym interfejsem USB

natomiast seria Signature Multi-Track obejmuje dwa modele:

  • 12-kanałowy (z interfejsem USB 14 wejść/ 12 wyjść)
  • 22-kanałowy (interfejs 24-wejściowy/22-wyjściowy).
Wszystkie konsolety z serii Signature wyposażone są w symetryczne wejścia XLR i przełączane Hi-Z, legendarne przedwzmacniacze mikrofonowe Ghost, stosowane w topowych profesjonalnych modelach mikserów Soundcrafta, zapewniające fenomenalną jakość brzmienia z dużym zapasem i szerokim zakresem dynamiki, wyjątkową szczegółowość i przejrzystość brzmienia, a także bardzo wysoki stosunek sygnału do szumu.

 Korektory Soundcraft Sapphyre Assymetric EQ pozwalają idealnie osadzić każdy wokal i instrument w miksie, nadając im niezwykle muzyczne brzmienie, charakterystyczne dla każdej konsolety Soundcrafta.

 Do tego dołożono system znany z konsolet GB Series, dający szerokie możliwości komutacji sygnałów audio. Obie serie wyposażone są też we wbudowane procesory efektów Lexicon, oferujące studyjnej jakości pogłosy, chorusy, efekty modulacyjne i opóźnieniowe, a oprócz tego limitery dbx w kanałach wejściowych.

Całość zamknięta jest w wytrzymałej obudowie z metalu, w której - oprócz najwyższej jakości obwodów i układów elektronicznych - zainstalowano uniwersalny zasilacz.

Nabywca każdego miksera Signature zyskuje prawo do bezpłatnego pobrania natywnej wtyczki Lexicon MPX-oraz oprogramowania Ableton Live 9 Lite.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code